• Érzelmi-lelki zavarok esetén
  • Szellemi-pszichés zavarok esetén
  • Idõsek, súlyos betegek és családtagjaik felkészítése az ezen életbõl való átmenetre, haldoklók vezetése a túli világba, innen a földi világból
  • Fiatalok értelmi és érzelmi, párkapcsolati tájékoztatása, útmutatás. Felkészítésük a harmonikus közös, örömteli társas életre, az õsi hagyományokat és a jelen civilizáció buktatóit is alapul véve.
  • A nemiség; Jing-Jang, mint eszköz a boldogság és a gyönyörűség világának eléréséhez, vagy a kiégés lehetőségei-veszélyei.
  • Felkérés alapján tájékoztató elõadásokat és tanfolyamokat tartunk a megbeszélt helyen és idõben
  • Hangszeres relaxációs és meditációs módszer alkalmazása a feszültség és betegség megszüntetése érdekében.

Alap: a lélekismeret; lét és forrás; szív és érzelem – értelem – akarat.

Továbbá:

• Érzékelési zavarok, gyengeség, szédülés, fejfájás, depresszió, izületi, izom és gerincbántalmak kezelése a PSZI módszerrel:

pneutronikus és pszichotronikus valamint
    bioenergetikus és agykontrollos
    meditációs és relaxációs módszerekkel

Valamint:

Szükség esetén, vagy sürgős esetben a helyszínre is kimegyünk segíteni úgy Miskolcon, mint vidéken. Vidéki Egészségházunk minden csütörtökön 11:00-15:00-ig nyitva áll az érdeklődők, és a kezelést igénylők számára.

Cím: Egészségház Emőd, Attila u. 12. sz. (A római katolikus templom mögött)
Bejelentkezés, időpont egyeztetés: 06 70 / 585-2669

Segíteni tudunk gépkocsivezetésben belföldi-külföldi utaknál A, B, C kategóriákban, megbeszélés szerint.

KLUBUNK ÉS ELŐADÁSAINK HELYSZÍNE: A CIVIL HÁZBAN
Miskolc, Széchényi u. 19. 4/3 (Weidlich udvar)

Programjaink megtekinthetők honlapunkon: www.psziegyesulet.hu
E-mail címünk: info@psziegyesulet.hu

Miskolc, 2007.                                                                Bencsik Róbert elnök

----

lap teteje Ugrás a lap tetejére

[Fõoldal]  |   Egy iskola és egy civil szervezet története  |   Lelki Egészségért Iskola
  Egyesületi programok  |   Szolgáltatások  |   1 %  |   Mecénást keresünk
Elérhetõségeink  |   Impresszum

Az oldalak megtekintéséhez Internet Exploler 5 vagy újabb IE5+  Netscape 6 v. újabb böngésző NS6+  Macromedia Flash 7 lejátszó v. újabb Flash7+ [ Hang [ a Háttérzenéhez ] ] szükséges.